- Noctua

Цена
€27 84 / 54 45 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NA-FH1
ТИП: Сплитер
КОНЕКТОР 1: SATA powerFan 4 pin PWM
КОНЕКТОР 2: Fan 4 pin PWM x 8
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Suitable for 12V and 5V fansUp to 54W via S-ATA and 24W via 4-pinIdeal combination with optional NA-FC1 fan controllerEasy installation with magnets30cm input cable includedOvercurrent and short-circuit protection with safety fuses
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018201406
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NA-FH1
ТИП: Сплитер
КОНЕКТОР 1: SATA powerFan 4 pin PWM
КОНЕКТОР 2: Fan 4 pin PWM x 8
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Suitable for 12V and 5V fansUp to 54W via S-ATA and 24W via 4-pinIdeal combination with optional NA-FC1 fan controllerEasy installation with magnets30cm input cable includedOvercurrent and short-circuit protection with safety fuses
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018201406
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NA-FH1
ТИП: Сплитер
КОНЕКТОР 1: SATA powerFan 4 pin PWM
КОНЕКТОР 2: Fan 4 pin PWM x 8
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Suitable for 12V and 5V fansUp to 54W via S-ATA and 24W via 4-pinIdeal combination with optional NA-FC1 fan controllerEasy installation with magnets30cm input cable includedOvercurrent and short-circuit protection with safety fuses
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018201406
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NA-FH1
ТИП: Сплитер
КОНЕКТОР 1: SATA powerFan 4 pin PWM
КОНЕКТОР 2: Fan 4 pin PWM x 8
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Suitable for 12V and 5V fansUp to 54W via S-ATA and 24W via 4-pinIdeal combination with optional NA-FC1 fan controllerEasy installation with magnets30cm input cable includedOvercurrent and short-circuit protection with safety fuses
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018201406
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Сплитер |
| ТИП | Сплитер |
| ЦВЯТ | Черен |
| КОНЕКТОР 1 | SATA power |
| КОНЕКТОР 1 | Fan 4 pin PWM |
| ЦВЯТ | Черен |
| КОНЕКТОР 2 | Fan 4 pin PWM x 8 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 30cm input cable included |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Easy installation with magnets |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Ideal combination with optional NA-FC1 fan controller |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Overcurrent and short-circuit protection with safety fuses |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Suitable for 12V and 5V fans |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Up to 54W via S-ATA and 24W via 4-pin |
| КОНЕКТОР 1 | Fan 4 pin PWM |
| КОНЕКТОР 1 | SATA power |
| КОНЕКТОР 2 | Fan 4 pin PWM x 8 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 30cm input cable included |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Easy installation with magnets |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Ideal combination with optional NA-FC1 fan controller |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Overcurrent and short-circuit protection with safety fuses |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Suitable for 12V and 5V fans |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Up to 54W via S-ATA and 24W via 4-pin |
| Тегло | 0.08кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип контролер | Контролер за вентилатори |
| Канали за вентилатори (count) | 8 |
| RGB канали (count) | 0 |
| Тип конектор | 4-pin PWM |
| Софтуерно управление | Не |
| Място за монтаж | Вътрешен |
| Захранване | SATA |
| Дистанционно управление | Не |
| Тегло | 0.08кг |
Noctua NA-FH1 8-портов PWM хъб за вентилатори със SATA захранване
Разширете охлаждането на вашия компютър с Noctua NA-FH1 – хъб за вентилатори, който поддържа до 8 PWM вентилатора чрез едно SATA захранване. Осигурява чист монтаж и пълен контрол на оборотите от дънната платка.
Ключови Предимства
- 8 PWM канала — Управлявайте до 8 вентилатора с индивидуални PWM сигнали за прецизно регулиране на скоростта.
- SATA захранване — Директно SATA захранване осигурява надеждно 5V/12V без претоварване на дънната платка.
- Компактен дизайн — Малък размер с лепяща основа за лесно закрепване във всеки корпус.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Канали за вентилатори | 8 |
| Тип конектор | 4-pin PWM |
| Захранване | SATA |
| Поддържано напрежение | 5V / 12V |
Какво има в кутията
- Noctua NA-FH1 Fan Hub
- SATA захранващ кабел
- Лепяща лента за монтаж
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











